Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Informacje o firmie

Nasza firma powstała w wyniku potrzeb rynku na tanie i dobrej jakości produkty. Codziennie przeszukujemy zagraniczne magazyny w poszukiwaniu wysokiej jakości towarów w jak najniższych cenach. Dlatego możemy wam klientom zaproponować naprawdę dobre produkty z dużymi rabatami. Dodatkowo oferujemy towar w cenach hurtowym dużym odbiorcom.

Posiadamy własne biuro i magazyn. Na potrzeby sklepu internetowego stworzyliśmy studio fotograficzne aby jak najlepiej pokazać sprzedawane przez nas towary.

 

Jeśli szukasz towarów w jak najniższych cenach dobrze trafiłeś. Czasami przeglądając oferty w sklepach online w co drugim możesz przeczytać wstawkę "u nas kupisz najtaniej". Zapewne przyzwyczaiłeś się już do tego utartego hasła i nie robi ono na Ciebie żadnego wrażenia - masz rację, sklepy internetowe uzywają często tego określenia na lewo i prawo zamiast obniżać ceny.
WyspaOkazji  naprawdę OBNIŻA CENY, aby faktycznie były najniższe! Dlaczego to robimy? To proste! Zamiast "trzymać latami towar na magazynie" na olbrzymich marżach - rezygnujemy z nich. Zamiast płacić pośrednikom - sprowadzamy towar prosto od producenta. Umiemy redukować nasze koszty stałe, dzięki temu jesteśmy najtańsi.

Doceniamy również stałych klientów. U nas Zawsze mogą oni u nas liczyć na dodatkowy rabat.

Sklep jest w trybie podglądu

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Sklep internetowy Shoper.pl