Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Czas realizacji zamówień

Na stronie produktu podany jest przybliżony czas realizacji zamówienia, czyli termin jaki potrzebujemy na wysłanie do Ciebie danego towaru. Jest on liczony od momentu potwierdzenia zamówienia


Jeśli przy produkcie znajduje się oznaczenie:

    48h - oznacza to, że produkt znajduje się w naszym magazynie - paczka zostanie przygotowana do wysyłki w terminie 48 godzin (w przypadku Punktów Wydań Osobistych termin ten zwykle wynosi 24 godziny (dot. dni roboczych))
   72h, 3-6 dni, - tak oznaczone są produkty z dłuższym czasem realizacji, są dostarczane przez producentów bezpośrednio do naszego magazynu. W terminie 48 godzin od złożenia zamówienia otrzymasz od nas maila z dokładną datą realizacji zamówienia.

Jeśli w zamówieniu znajdują się towary o różnych terminach dostawy, za termin przygotowania zamówienia uznawany jest ten najdłuższy. Można zrealizować zamówienie etapami, w tym celu należy skontaktować się z Operatorem lub wpisać taką adnotację  w uwagach do zamówienia.

Należy pamiętać, że podane terminy dotyczą maksymalnego czasu przygotowania towaru do wysyłki, należy do nich doliczyć czas potrzebny na dostawę do Punktów Wydań Osobistych, lub na dowóz towarów przez kuriera (zwykle 1-2 dni).

Staramy sie aby 90% towaru było na naszym magazynie, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - o czym zostaniesz niezwłocznie poinformowany.

Sklep jest w trybie podglądu

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Sklep internetowy Shoper.pl